Головна » 2015 » Листопад » 1 » Коли українці знову зможуть брати кредити - розповіли банкіри

Коли українці знову зможуть брати кредити - розповіли банкіри

Про відновлення ринку кредитування в обсягах 2013 року можна говорити, напевно, не раніше 2017 року, якщо економічна і політична ситуація, як мінімум, не погіршиться.

Таку думку висловили експерти одного з банків з іноземним капіталом, повідомляє Finbalance.

“Зараз ми не можемо говорити про повне призупинення кредитування фізичних осіб, як це відбувалося за часів кризи 2008 року. Обсяги значно звужені до сегментів клієнтів, які, з точки зору банку, є найбільш платоспроможними і мають постійні і більш або менш стабільні надходження доходів”, — зазначили у фінустанові.

Вирішальним фактором у збільшенні обсягів кредитування, як стверджують банкіри, буде поведінка клієнтів протягом 2015-2016 років щодо платоспроможності в умовах зростання споживчих цін, у тому числі, підвищення видатків на комунальні послуги.

Також треба враховувати наявність ресурсів для кредитування. “Деякі банки на ринку мають певні проблеми з ліквідністю, що змушує їх значно завищувати ставки на депозитні ресурси і, відповідно, встановлювати надто високі ціни на кредити для населення”, — зазначають фахівці.

Нагадаємо, в Україні вже почалося поступове споживче кредитування: в залежності від банку ліміт для кеш-кредиту може складати близько 30-100 тис. грн, для кредитних карт розкид ще більший — 10-75 тис. грн.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
13.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1450

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]