Головна » 2016 » Січень » 21 » Незаконно надані у власність землі прокуратура продовжує повертати державі

Незаконно надані у власність землі прокуратура продовжує повертати державі

Сьогодні Берегівський районний суд задовольнив 18 позовів прокуратури Закарпатської області про скасування незаконних актів та з вимогами про повернення у державну власність земельних ділянок уздовж лінії державного кордону, які свого часу незаконно було надано чиновниками у власність громадянам.

За принципової позиції прокуратури області судами розглянуто та задоволено вже 27 позовів на повернення державі незаконно наданих земель загальною площею 50 га.

Як вже раніше повідомляла прокуратура, колишнім керівництвом головного управління Держземаґентства у області, було незаконно виділено 28 земельних діялнок уздовж лінії державного кордону в прикордонній смузі.

Ці землі, наголошував прокурор області Володимир Янко, є землями оборони і надавати їх у приватну власність не мали права, адже це є грубим порушенням вимог ст. 84 Земельного кодексу України, ст. 3 Закону України «Про використання земель оборони», інших законодавчих та підзаконних нормативних актів.

Проте, внаслідок тривалої у часі бездіяльності службових осіб органів охорони державного кордону на сотні гектарів земель прикордонної смуги відсутні правовстановлюючі документи, що дозволило окремим посадовцям скористатися і незаконно виділити закарпатцям вказані землі.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
18.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1399

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]