Головна » 2017 » Жовтень » 8 » Посилюють охорону в лісах лісівники Закарпаття: оновили шлагбауми, заборонні знаки й ведуть відеонагляд

Посилюють охорону в лісах лісівники Закарпаття: оновили шлагбауми, заборонні знаки й ведуть відеонагляд

Лісівники продовжують посилювати охорону лісових масивів і боротися з незаконним обігом деревини на території Закарпатської області.

Так, до прикладу, в Кедринському лісництві ДП «Брустурянське ЛМГ», що знаходиться у селі Лопухово, Тячівського району, працівники державної лісової охорони встановили шлагбаум при в’їзді в лісництво й оновили журнал реєстрації відвідувачів, аби почати роботу з «чистого листка». Адже через КПП в Лопухово проїжджають автівки та лісовози з чотирьох лісництв – Кедринського, Плайського Турбатського та Нересницького. Для посилення боротьби з «чорними лісорубами» встановили працівники і камери відеонагляду в лісі.

Спостереження за деревами онлайн і пильний нагляд за автівками є і в Рахівському районі. Звісно, не революційну, але ефективну технологію взяли на озброєння лісівники ДП «Рахівське ЛДГ». Район вкритий густими лісами, а отже потрапляє до групи ризику. І хоча встановлення системи відеонагляду – задоволення не з дешевих, окупляються такі затрати сповна.

Процедура візиту в лісовий фонд наступна: на контрольно-пропускному пункті черговий з ранку до пізднього вечора пильно стежити за рухом відвідувачів, аби не проґавити важливого. Черговий заповнює графи в журналі реєстрації відвідувачів дату, № п / п, П.І.Б., документ, який засвідчує особу, мету візиту, час прибуття-вибуття та відкриває шлагбаум. При цьому камери відеонагляду також ведуть свій облік і передають в режимі онлайн відео в Рахівський лісгосп.

Лісівники Закарпаття, перш за все, закликають усіх жителів та туристів, хто буває у лісі, відпочивають чи прийшли по гриби-ягоди, реєструватися для своєї ж безпеку у чергового та дотримуватись «Правил безпеки в лісі», не смітити і пам’ятати, що пильне око камер відеонагляду спостерігає за всіма, а недобросовісні відвідувачі понесуть покарання. Адже державна лісова охорона завжди на варті, щоб уберегти лісові масиви.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ


За матеріалами: Новини Закарпаття
18.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1206

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]