Головна » 2016 » Серпень » 24 » Пройшов чемпіонати області з швидкої гри і блискавичних шашок-64 у Виноградові

Пройшов чемпіонати області з швидкої гри і блискавичних шашок-64 у Виноградові

Минулих вихідних у Виноградові проведено чемпіонати області з швидкої гри і блискавичних шашок-64.

Першою була швидка гра. Кожному на гру відводилось по 10 хвилин. Фаворитом вважався представник Мукачівського району, багаторазовий чемпіон області, кандидат в майстри спорту Володимир Шопа. Він і підтвердив свою перевагу, вигравши 6 партій з 7. Добре грали Георгій Плавайко, Михайло Дикун, Віктор Повх, Василь Тіводор. Але на цей раз цього виявилось замало. Представники шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості Ольга Павляк і Богдан Роман набрали однакову кількість очок і «забронювали» за собою 2-3 місця. Коефіцієнт кращим виявився в Ольги Павляк – друге місце. Відповідно, на третє місце вийшов юний Богдан Роман.

У блискавичній програмі на гру відводилось всього по три хвилини. Є спортсмени, які за цей час встигають не тільки переставляти шашки з клітинку на клітинку, а ще й проводити комбінації, показувати цікаву позиційну гру. Після трьох турів швейцарської системи лідирували Ольга Павляк, Віктор Повх, Володимир Шопа, Василь Тіводор, Бодан Роман, Михайло Дикун. Для них важливими зустрічами були партії з «швидким чемпіоном» Володимиром Шопою, повідомляє офіційний сайт Іршавської РДА.

Після п’яти турів лідери – Володимир Шопа, Богдан Роман, Василь Тіводор. У шостому важливою зустріччю була очкового лідера Володимира Шопи з Богданом Романом. Виграв юний Богдан і загострив сюжет, створив інтригу. На фініші склалася ситуація, коли в трьох спортсменів була однакова кількість очок. Згідно Положення про змагання, між ними проведено додатковий матч. Краще впорався з додатковим навантаженням саме юний спортсмен. Богдан Роман вже вигравав обласні турніри, але «дорослим чемпіоном» став вперше. На другому місці – Василь Тіводор (м. Виноградів), який виступає досить стабільно, постійно борючись за призові місця. Володимир Шопа виборов «бронзу».


За матеріалами: Новини Закарпаття
13.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1367

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]