Головна » 2012 » Серпень » 9 » За державні гроші піариться тячівський регіонал?

За державні гроші піариться тячівський регіонал?

"У Новоселиці діти сядуть за парти у новій школі – і це не передвиборчі обіцянки, адже будівництво цього навчального закладу саме добігає кінця", – таке повідомлення сьогодні, 9 серпня, розповсюдила прес-служба обласної організації Партії регіонів.

Далі у повідомленні наведена інформація, що стосується будівництва школи за державні гроші:

"З невиконаного залишилось облаштувати територію та завершити деякі внутрішні роботи. На що вже  відведено необхідні кошти. У цьому під час виїзного прийому громадян у селі Новоселиця запевнив голова Тячівської райдержадміністрації, депутат Закарпатської обласної ради від Партії регіонів Михайло Шелевер.

Під час поїздки голова РДА поцікавився станом справ на будівництві у підрядчика, директора фірми "Термодім" Бориса Бекера та оглянув територію школи. За словами останнього, вони вкладуться у термін, і 1 вересня новенька школа відчинить двері своїм вихованцям.

Щодо будівництва, то розпочалося воно ще у 2008 році. Фінансується об’єкт із Державного та районного бюджетів, його кошторисна вартість складає 14, 4 млн грн. Цьогоріч на завершення будівництва заплановано 480, 0 тис. грн. Школа розрахована на 500 місць, у просторих класах буде розміщено сучасний шкільний інвентар, який, до речі, уже придбано.  Також є спортзал, їдальня, майданчики тощо. Вони будуть оснащені за всіма сучасними вимогами. Відкриття нової школи стане ще одним доказом дієвості районної влади та успішності виконання соціальних ініціатив президента Віктора Януковича з покращення стандартів життя".

Оскільки голова Тячівської РДА є уже зареєстрованим кандидатом від Партії регіонів до парламенту від округу №72, то не зрозуміло, чого він зараз є не у передвиборчій відпустці, як того вимагає законодавство, а їздить регіоном, тим самим здійснюючи агітацію за державні гроші

Так само не зрозуміло, чого інформацію про зведення об’єкту за державні гроші розповсюджую прес-служба Партій регіонів, а не Тячівської РДА, повідомляє Інф. Бюро "Аналітик-Контент".


За матеріалами: Новини сьогодні
09-08-2012
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 12104

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]