Головна » 2012 » Серпень » 19 » Неймовірними трюками акробати-чемпіони вражали відвідувачів термальних басейнів у Берегові

Неймовірними трюками акробати-чемпіони вражали відвідувачів термальних басейнів у Берегові

Справжнє спортивне свято проходило на терасі біля термальних басейнів Берегова. Така яскрава атракція стала несподіванкою для більшості відпочивальників. Однак божевільні сальто, надскладні фігури та "піраміди" швидко привабили глядачів.

І за декілька хвилин відвідувачі термального басейну захоплено дивилися, роззявивши рота, на виступ, здивовано покрикували та голосно аплодували безстрашним акробатам.

А дивуватися і захоплюватися було справді чому! Адже акробатичні трюки на грані людських можливостей тут з легкістю виконували і п’ятирічні діти.

Вродливі стрункі акробатки, майстрині спорту, чемпіонки світу й України, з усмішкою вистрибували одне одному на плечі та голови, показували враженим глядачам складні елементи спортивної програми. А юні акробати виконували небезпечні сальто та групувалися у "піраміду". "Це не найскладніші елементи", - щоразу після бурхливих оплесків повторював у мікрофон ведучий "шоу" тренер штатної збірної України з акробатики Леонід Голяк.

Коли ж на спортивний мат вийшли Ярослав Амосов та Сергій Гречка, то жіноча частина аудиторії ще більше прикипіла поглядами до виступів. Молоді мускулисті хлопці демонстрували бойові прийоми, легко перекидали одне одного через плече.

Наприкінці показового виступу усі акробати синхронно виконали акробатичні фігури. Враженим відпочивальникам тільки залишилося аплодувати та кричати супер-спортсменам "Браво!".

Після показових виступів тренер з 47-річним стажем Леонід Голяк розповів: "У Берегово на тренувальні збори ми приїжджаємо всьоме. Але цей рік найудачніший. Чому? Тому що, відремонтована споруда, спортивна зала, зала для боротьби, тут є тренажери, де спортсмени проводять силову підготовку. Ми навіть не могли повірити у такі перетворення: нові вікна, гімнастичні доріжки з Німеччини. За такої політики на УСБ "Закарпаття" буде більше людей приїжджати. Ось Ірина Дерюгіна уже планує у грудні сюди навідатись разом зі ста вихованцями. Не менш важливий тут колектив, зокрема гендиректор Віктор Годинка приділив нам велику увагу. Видно, як люди сюди вкладають душу. Також тут, звісно, є басейн. Він чудово відновлює сили у спортсменів. Після виснажливих тренувань вони відновлюються у термальній воді на 99% і готові працювати далі. Дуже добре, що на УСБ "Закарпаття" зали, басейн, столова та готель знаходяться комплексно. Можна не хвилюватися, що діти кудись підуть. Майже весь готель на 99% наш. Також тренуватися тут можна у будь-яку погоду".Наразі 120 спортсменів з Вінниці, Одеси, Шостки перебувають у Берегові  на тренувальних зборах.

Як поділився планами Леонід Давидович, літні збори у Берегові є підготовкою до всесвітніх ігор, які будуть проходити у Колумбії у липні 2013 року. "Сьогодні спортсмени виконували жіночі та чоловічі групові вправи з хореографічними елементами. У нас є два хореографи, які зіставляють композиції, підбирають музику. Вони закінчили режисерсько-хореографічні факультети", - продовжує тренер.

А титулований спортсмен з бойових видів спорту Ярослав Амосов, який брав участь у покозовому виступі, розповів: "Ми вперше приїхали на брегівську спортбазу. Нам тут подобається, навіть плануємо взимку ще раз приїхати. На Закарпатті взагалі дуже гарно. Ми вже побували в "Поляні" й Мукачеві у замку. На УСБ "Закарпаття" ми проходимо реабілітацію й одночасно готуємося до змагань у Молдові".

"Мені дуже сподобалось Берегово – гарне місто. Нам особливо сподобались місцева кухня й дівчата", - ділиться враженнями Сергій Гречка. Спортсмени розповіли, що свою майстерність у повсякденному житті використовую лише за крайніх обставин. "Люди, коли бачать тренованих хлопців стараються до них не підходити з агресією. А взагалі, як то кажуть, "виграв той, хто уник бою"!", - каже Ярослав Амосов.

"Я приїхала у Берегово з Тернопільщини для лікування в унікальному термальному басейні. Але яскравий виступ акробатів та борців я ще довго не забуду. Дуже класно! Мабуть, лікувальний ефект від термальних вод після таких приємних вражень не тільки подвоїться, а й потроїться! ", - ділилася враженнями відвідувачка басейну пані Галина.За матеріалами: Новини сьогодні
19-08-2012
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 12359

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]