Головна » 2016 » Листопад » 16 » Розглянути на Регламентному комітеті поведінку Савченко на засіданнях запропонувала нардеп від БПП. ВІДЕО

Розглянути на Регламентному комітеті поведінку Савченко на засіданнях запропонувала нардеп від БПП. ВІДЕО

Народний депутат України Тетяна Ричкова (фракція "Блоку Петра Порошенко") заявляє про необхідність розглянути на Регламентному комітеті поведінку народного депутата Надії Савченко (фракція "Батьківщина"), передає "Інтерфакс-Україна".

"Від імені фракції "Блок Петра Порошенка" я звертаюся до голови Верховної Ради Андрія Парубія... Я вважаю, що така поведінка в стінах вищого законодавчого органу України ганьбить не лише Верховну Раду... Я наполягаю на тому, що такі дії і заяви мають бути розглянуті на Регламентному комітеті парламенту. Я впевнена, що за такі порушення депутатської етики мають накладатися штрафи, аж до заборони присутності депутата на кількох засіданнях парламенту", - сказала Ричкова на пленарному засіданні Верховної Ради в середу.

Вона висловила переконання, що представниця "Батьківщини" "свідомо чи несвідомо допомагає Кремлю в його інформаційній війні проти України, адже всім відомо, що тема про неспроможність української влади транслюється через всі російські засоби масової інформації".

На вечірньому пленарному засіданні 15 листопада Савченко назвала народних депутатів "баранами": "Ви не захищаєте і ви не розбираєтеся справедливо. Ви політично спекулюєте і доводите ще раз всім людям, що ви барани. Тільки один баран більш круторогий, ніж інший. Насправді барани всі", - сказала Савченко.

У відповідь народний депутат України від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Луценко сказала: "Повідомляю козам, які зайшли з допомогою світової спільноти в цей парламент: понад 60 тис. амністованих та випущених зеків з Росії зараз воюють і вбивають наших солдатів..."

Зазначимо, у цей день Верховна Рада відхилила два депутатських законопроекти про зміни у так званий "закон Савченко".


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1370

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]