Головна » 2017 » Листопад » 6 » Сонячні батареї: з моменту винаходу і по сьогоднішній день

Сонячні батареї: з моменту винаходу і по сьогоднішній день

Ми всі розуміємо, що наше життя було б неможливим без зірки на ймення Cонце. Вона дає нам необхідні умови для зростання і розвитку, прогріває нашу землю, дарує колосальні можливості. З первісних часів людина прагнула до Сонця, виявляла інтерес до світила. З його допомогою люди навчилися правильно розташовувати свої житла, щоб отримувати максимум тепла. Потім, в період розвитку дзеркальної оптики, людина змогла нагріти певний обсяг води за допомогою сфокусованих сонячних променів. Використовували Сонце також і для займання і випалювання малюнків на дереві.

Всі ці приклади, викладені вище, демонструють нам той величезний інтерес людини, яка всіляко намагалася використовувати енергію від Сонця. Вдуматися тільки, використання лише половини відсотка енергії від Сонця могло б покрити всі потреби людства в електроенергії. Бажання використовувати цю енергію знайшло свій прояв у такому винаході, як сонячні батареї.

Використання сонячних батарей для дому дає можливість виробляти електроенергію від Сонця. Зачаток даного пристрою виник в дев'ятнадцятому столітті у Франції, коли було продемонстровано пристрій, здатний перетворювати енергію від світила в механічну міць. Дана подія послужила пусковим гачком для розвитку альтернативної енергетики зокрема. Згодом була винайдена фотоелектрична панель з мінімальною ефективністю в 1%. Незабаром коефіцієнт корисної дії збільшився до 15% і сонячні батареї стали застосовуватися в сфері телефонних комунікацій. У наші ж дні купити сонячні батареї та електростанції в Україні можна за вигідною ціною у компанії ЕКО ЕНЕРГІЯ, яка знаходиться за адресою - м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72.

Головними перевагами сонячної енергетики є нескінченність, свого роду вічність джерела енергії. Також її вироблення не шкодить навколишньому середовищу і є абсолютно екологічно чистим. До того ж сонячні батареї відрізняються своєю довговічністю і здатні працювати без перерви понад тридцять років. До деяких недоліків можна віднести той факт, що використання сонячних електростанцій - не самий стабільний спосіб отримання енергії. Він залежить від погодних та кліматичних умов місцевості.

На сьогоднішній день сонячні батареї застосовуються повсюдно по світу. Жоден супутник не відправили б на навколоземну орбіту, не маючи сонячну електростанцію на своєму борту. У деяких країнах в світі таким способом живлять цілі селища та міста.

Сонячна енергетика - дуже перспективний напрям, який стрімко розвивається в наш час.


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1256

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]