Головна » 2017 » Липень » 1 » У Тячеві яскраво відзначили День Дунаю - «Аква-Оскар», квести та червона доріжка

У Тячеві яскраво відзначили День Дунаю - «Аква-Оскар», квести та червона доріжка

   У суботу, 1 липня, у місті Тячів недалеко від українсько-румунського кордону вчергове відбулося святкування Дня Дунаю.

Це свято є спільним європейським заходом, який відзначається щорічно в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай.

Місце проведення заходу обрано не випадково - на Закарпатті протікає найбільша притока Дунаю – річка Тиса, окрім того у 2017 році відзначається 25 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією, спільний кордон яких знаходиться зовсім поряд від м. Тячів.

На захід прибули почесні гості, серед яких заступник міністра екології України Микола Кузьо, представник ЄС в Україні Олександр Клітко, обласні та районні посадовці, представники Румунії.

Масштабне свято зібрало чимало дітлахів з різних куточків Закарпаття та закордону. На школярів чекали захоплюючий квест «Мандрівка Тисою та Дунаєм до Чорного моря", виступ Тисяйських послів від молоді – Румунія, конкурс на найбільшу вагу зібраних пластикових пляшок «Пластикові скарби». До речі в останньому переможцем стали учні Руськополівської школи, які зібрали понад 230 кг пляшок.

Також у ході заходу було урочисто презентовано розпис «муралу» (художньої картина на стіні одного з будинків) в м. Тячів.

Та родзинкою цьогорічного свята став конкурс на краще селфі відео «Моє життя і Тиса», оголошеного напередодні проведення заходу. Учасники заходу мали можливість переглянути усі роботи та взяти участь у церемонії вручення «Аква-Оскарів». Переможці конкурсу отримали цінні подарунки серед яких планшет, намет, Power Bank, та ін. призи від спонсорів.


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1362

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]