Головна » 2014 » Грудень » 31 » Україна переживає найскладніший рік з часів Другої світової війни - Der Spiegel

Україна переживає найскладніший рік з часів Другої світової війни - Der Spiegel

Такого важкого року Україна не переживала з часів Другої світової війни.

Про це йдеться  в статті "Самий складний рік з часів Другої світової війни", опублікованій на сайті німецького видання Der Spiegel, повідомляє http://nowyny.com/.

Українські банки втрачають найбільше через військово-політичний конфлікт в країні. Вони страждають від значного відтоку капіталу. Цього року банки втратили 29% своїх вкладів, заявила у вівторок глава НБУ Валерія Гонтарева.

За її оцінками, банківська система України в даний час недієздатна. Рівень інфляції в кінці листопада склав 21%.

"Такого важкого року наша країна не переживала, принаймні, з часів Другої світової війни", сказала Гонтарєва.

Українська економіка сильно страждає від конфлікту на сході країни, де з весни йдуть запеклі бої між урядовими силами і проросійськими бойовиками.

Валютні резерви країни скоротилися більше, ніж наполовину, і вперше за п'ять років становлять менше десяти мільярдів доларів (8,2 млрд євро). Причина: спроба підтримати українську валюту. З початку року гривня втратила більшу частину своєї вартості.

Щоб стабілізувати державний бюджет, парламент в Києві в понеділок прийняв пакет заходів жорсткої економії, який передбачає, зокрема, високі тарифи на імпорт, скорочення витрат на соціальні потреби і спрощення оподаткування юридичних осіб. Витрати на армію значно зростуть, пише видання.

Метою бюджету, орієнтованого на економію, є також виплата наступних траншів від Міжнародного валютного фонду (МВФ). Візит експертів МВФ очікується 8 січня в Києві. Наступного року глава центрального банку Гонтарева очікує ослаблення напруги, відзначає видання.


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1598

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]