Головна » 2015 » Грудень » 3 » Усіх закарпатців Москаль привітав із завершенням «спікеріади»

Усіх закарпатців Москаль привітав із завершенням «спікеріади»

І заодно голова ОДА попросив вибачення в тих, хто чекав продовження шоу у великій сесійній залі облради.

"Досить із нас емоцій першого пленарного засідання два тижні тому, сьогодні голосування пройшло відносно спокійно, а новим головою облради став представник «Солідарності» Михайло Рівіс. Символічний момент – коли М.Рівісу вручали букет квітів, потужний порив вітру з грюкотом відкрив величезне вікно й розкидав фіранки.

Мабуть, таким чином матеріалізувався гнів «Єдиного центру» та його лідера, котрий усіляко намагався не допустити голосування. Однак у результаті не тільки було обрано нового голову, але свіжий подув повітря остаточно виніс із облради попередній дух клановості, кумівства й сімейної спадковості влади.

А якщо серйозно, то всі ми нарешті можемо зітхнути з полегшенням і зайнятися важливими справами. Наступний рік я хочу оголосити на Закарпатті роком доріг, на відновлення яких буде залучено максимум коштів і зусиль.

Так сталося, що Криму в Україні де-факто немає, тому всі державні та міжнародні заходи (спортивного, наукового, культурного, рекреаційного спрямування), що раніше проводилися на півострові, необхідно перенести на Закарпаття.

Це дасть величезний поштовх для розвитку області. Природа в нас чудова, потрібно забезпечити до неї європейську інфраструктуру. Я особисто зроблю для цього все можливе – працюватиму чесно, без відкатів чи крадіжок державних коштів.

А обласна рада мені в цьому допоможе. Як не корінний, а натуралізований закарпатець, ще раз вітаю всіх краян із обранням достойного голови обласної ради!" - заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль сьогодні по закінченні сесії обласної ради.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
18.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1383

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]