Головна » 2016 » Лютий » 10 » В обласному центрі на День Св. Валентина пройде концерт “Любовання по-ужгородськи”

В обласному центрі на День Св. Валентина пройде концерт “Любовання по-ужгородськи”

13 лютого в залі Закарпатського облмуздрамтеатру відбудеться незвичайне святкування Дня Святого Валентина під назвою “Любовання по-ужгородськи”.

Мистецький проект започаткований громадськими активістами Ужгорода за підтримки ГО “Інститут регіонального розвитку місцевих громад”. Оригінальну ініціативу підтримало чимало меценатів, а також – низка профільних підрозділів облдержадміністрації й Ужгородської міськради, серед яких і управління культури ОДА.

Мета проекту – відродження національних культурних традицій та створення святкового настрою для мешканців і гостей міста. “Перша наша акція “Різдво по-ужгородськи” викликала великий резонанс не лише в Ужгороді, але й по всій Україні. Цей успіх продемонстрував потребу ужгородців у проведенні подібних заходів і підштовхнув нас до чергової акції, присвяченої Дню закоханих. Обіцяємо яскраве свято для кохання і про кохання – в найкращих національних традиціях, але крізь призму сучасності”, – кажуть організатори.

В концерті за участі провідних естрадних виконавців та фольклорних колективів краю прозвучать і народні мотиви, коломийки, і так звані сороміцькі пісні, і сучасна лірика – винятково українською мовою. Передуватимуть виступам символічні пригощання, передбачення від Солохи та знимкування у стилізованій фотозоні.

А вже після концерту організатори планують влаштувати у фойє театру й українську дискотеку.

Початок о 17.00, повідомляють в управлінні культури Закарпатської ОДА.


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1416

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]