Головна » 2017 » Липень » 16 » В Україні Геннадій Москаль увійшов у четвірку найвідповідальніших голів ОДА

В Україні Геннадій Москаль увійшов у четвірку найвідповідальніших голів ОДА

15 липня, губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль святкує два роки перебування на посаді голови Закарпатської облдержадміністрації. Аналітики «Слова і Діла» проаналізували, які зі своїх обіцянок на посаді він виконав, а які – провалив.

Загалом Москаль за два роки встиг дати 46 обіцянок, причому 21 з них він виконав, а ще 6 – не зумів. Таким чином, рейтинг відповідальності Москаля як керівника Закарпатської області зараз становить 46%.

Зазначимо, що його рейтинг з урахуванням обіцянок, які він давав ще до вступу на посаду, вищий і становить 55%.

До найважливіших із виконаних обіцянок губернатора аналітики віднесли запевнення в тому, що в 2016 році в області не буде скорочуватися кількість шкіл і лікарень.

Щодо невиконаних обіцянок Москаля, то він так і не закупив 44 шкільних автобуси на заміну відправленим до зони АТО – в 2016 році область отримала лише 27 автобусів.

Також він не впорався з обіцянкою відновити фінансування програми протипаводкового захисту в Закарпатті ще в 2016 році, що дуже допомогло б регіону, який «топить» із року в рік.

До найцікавіших обіцянок Москаля, які все ще перебувають на контролі наших аналітиків, можна віднести відновлення роботи міжнародного аеропорту «Ужгород», будівництво сміттєпереробного заводу в області та забезпечення міста Чоп питною водою.

Варто зазначити, що частіше за все губернатор любить давати обіцянки з галузі інфраструктури – їх у нього 10. Крім того, Москаль часто дає обіцянки щодо нацбезпеки та місцевого самоврядування – таких у нього по 6.

Традиційно політик роздавав найбільшу кількість обіцянок відразу ж після свого призначення – в липні 2015 року він дав 8 обіцянок, потім його активність почала знижуватися – в серпні й вересні того ж року він дав по 4 обіцянки, а згодом «причаївся» на три місяці.

Згідно з моніторингом, у Москаля були ще два сплески активності, коли він роздавав більше обіцянок, ніж зазвичай – у січні 2016 та березні 2017 року. У цей період керівник ОДА давав по 4 обіцянки на місяць.

При цьому Москаль посідає почесне 4-те місце серед найбільш відповідальних керівників областей: за виконаними обіцянками його обійшли лише голови Дніпропетровської, Сумської та Черкаської ОДА – Валентин Резніченко, Микола Клочко та Юрій Ткаченко.


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1255

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]