Головна » 2013 » Вересень » 12 » Закарпатцям пояснили, як перевозити ліки за кордон

Закарпатцям пояснили, як перевозити ліки за кордон


Аби не виникло непорозумінь під час в’їзду до України громадянам інших держав та українцям, котрі повертаються з-за кордону, Міндоходів нагадало правила, передбачені українським законодавством для переміщення лікарських засобів через кордон.

При переміщенні через митний кордон України вищевказаної категорії речовин та лікарських засобів, законодавством встановлені певні обмеження, визначені постановами Кабінету Міністрів від 21 травня 2012 року №436 та від 23 травня 2012 року №458. Лікарські засоби (крім лікарських засобів, що містять наркотичні чи психотропні речовини) можна ввозити з собою у ручній поклажі або в супроводжуваному чи несупроводжуваному багажі. Це стосується ліків, які продаються без рецепта лікаря та перевозяться у кількості, що не перевищує п’яти упаковок кожного найменування на одну особу, при наявності рецепта лікаря кількість може відповідати тій, яка зазначена в цьому ж рецепті, виданому на ім'я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря або закладу охорони здоров'я.

Для ліків, що містять наркотичні або психотропні речовини функціонує спеціальний порядок переміщення через митний кордон. Наркотичні або психотропні засоби можуть перевозитися за умови надання дозволу на право ввезення (вивезення) чи на право транзиту наркотичних засобів, психотропних речовин або прекурсорів наркотичних засобів і психотропних речовин або, якщо вони придбані особою за призначенням лікаря і особа, яка їх перевозить, має рецепт, виданий закладом охорони здоров'я відповідно до вимог статей 27 і 28 Закону України від 15 лютого 1995 року № 60/95-ВР "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори".

______________

Стоит отметить, что в последнее время все большее количество закарпатцев предпочитают в игровые автоматы играть онлайн на деньги на специализированном сайте igro-online.com.


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1763

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]