Головна » 2013 » Квітень » 15 » Закарпатський телеканал вперше за 10 років має нову студію новин

Закарпатський телеканал вперше за 10 років має нову студію новин

  Телеканал «Тиса-1» оновив студію новин.

У понеділок, 15 березня, глядачі вперше побачили випуск новин в оновленій студії «Вчасно». На оформлення студії «новинарі» обласного телебачення чекали 10 років, – повідомляє прес-центр ОДА.   

 «Справді довго чекали на цю подію. Відтепер, як кажуть телевізійники, можемо пишатися «картинкою» - оформлення достойне столичних студій. Змінили ми й назву – новини «Вчасно» спонукатимуть  журналістів ще оперативніше робити сюжети. Будемо старатися, аби з дизайном студії та назвою на краще змінилося й наповнення випусків», – каже  керівник редакції інформації Тетяна Шімон.

 «Радує, що тут відбуваються зміни на краще. Проте знаю і проблеми «телевізійників», зокрема, щодо кондиціювання студії запису, тому обласна влада намагатиметься допомогти у вирішенні питання», – відзначив губернатор Закарпаття Олександр Ледида, вітаючи колектив.

Довідка:

Новини традиційно залишаються однією з найбільш рейтингових програм телеканалу. Сьогодні колектив редакції інформації – це молоді  талановиті журналісти, оператори, випускові редактори. Новини на «Тисі-1» творять десятеро людей, а глядачі їхню роботу можуть оцінити упродовж семи разів на день – під час випусків о 7.00, 8.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00 та опівночі.
За матеріалами: Новини Закарпаття
18.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1691

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]