Головна » 2023 » Жовтень » 8 » Через нову владу Софія Ротару змінила прізвище: сестра Ауріка підтвердила підміну

Через нову владу Софія Ротару змінила прізвище: сестра Ауріка підтвердила підміну

Так нерідко чинили з багатьма прізвищами, які не вписувалися у звичні рамки. Відома українська та російська співачка Софія Ротару народилася та росла зовсім з іншим прізвищем.

Як зазначається, популярність прийшла до співачки, яка спочатку носила прізвище батька – Ротар. Батько майбутньої співачки, Михайло Федорович, спочатку мав прізвище Ротару, проте 1940 року румунське село Маршинці приєднали до урср, і його "перейменували" на Ротаря.

До речі, так часто чинили з багатьма прізвищами, які не вписувалися в звичні рамки.

Так і сам чоловік, і його діти отримали інше прізвище. Однак, коли Софія Михайлівна розпочала сольну кар'єру, колега по сцені Едіта П'єха порадила їй повернути первісний вид прізвища. Цю історію підтверджує Ауріка Ротару, сестра співачки та співачка.

Як виявилося, з румунської мови прізвище Ротару перекладається як колісник.

Навіть коли Софія Михайлівна Ротару вийшла заміж за українського музиканта Анатолія Євдокименка, вона не стала брати прізвище чоловіка – її ім'я було у всіх на слуху, а сама виконавиця – на піку популярності.

Нагадаємо, що 29-річний онук Софії Ротару зізнався, навіщо втік з України та поспівчував постраждалим: "Новий погляд на життя". Євдокименко, якому вдалося залишити Україну, заявив, що був змушений виїхати, щоби розпочати нове життя.

Раніше ЗМІ повідомляли, що зірка "Маски-шоу" вигадала, чому Софія Ротару не була рада повномасштабній війні: "Сцена кремля - ​​її сцена".


За матеріалами: Новини сьогодні
08-10-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1765

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]