Головна » 2023 » Липень » 21 » Через відмову банку проводити платіж Аргентина не прийняла танкер із російським скрапленим газом

Через відмову банку проводити платіж Аргентина не прийняла танкер із російським скрапленим газом

Аргентина не прийняла танкер із російським скрапленим газом, пояснивши це відмовою банку проводити платіж.

Аргентинська держкомпанія Enarsa не прийняла вантаж СПГ російського походження, оскільки банк заблокував його оплату. Про це заявив президент компанії Enarsa Агустін Герез, передає Bloomberg.

Мадридське відділення Banco de la Nacion Argentina «не проводить операції з російськими посередниками». При цьому агентство нагадує, що відділення банку в Мадриді не підпорядковується санкціям Євросоюзу.

Водночас у міжнародному енергетичному трейдері Gunvor Group Ltd заявили, що Аргентина безпідставно не стала приймати російський скраплений природний газ (СПГ). Латиноамериканська країна не вводила обмежень щодо росії.

«Угода відповідає всім застосовуваним економічним санкціям, зокрема, США та Європейського союзу. Ба більше, Аргентина не вводила жодних санкцій щодо росії. Контрагент був проінформований про походження товару відповідно до договірних угод», — заявили в трейдинговій компанії.

«Рішення про відхід судна було ухвалено виключно компанією Gunvor, щоб зменшити свої збитки», — підкреслили в Gunvor.

Bloomberg зазначає, що танкер Flex Artemis з російським ЗПГ 14 липня наблизився до аргентинського ЗПГ-терміналу в Баія-Бланка. Однак 18 липня він розвернувся, не здійснивши заплановану поставку.

У січні цього року французька інжинірингова компанія GTT (Gaztransport & Technigaz)зупинила роботу в росії. Компанія є світовим лідером з виробництва мембранних контейнерів для перевезення скрапленого газу.


За матеріалами: Новини сьогодні
21-07-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1491

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]