Головна » 2022 » January » 20 » Держслужбу у справах дітей створив Кабмін

Держслужбу у справах дітей створив Кабмін

кабмін

Кабінет міністрів України утворив Державну службу у справах дітей, яка забезпечуватиме формування та реалізацію державної політики у сфері усиновлення та захисту прав дітей. Відповідне рішення ухвалене на засіданні в середу, 19 січня, без обговорення.

"Утворити Державну службу України у справах дітей як центральний орган виконавчої влади із спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом міністрів України і який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері усиновлення та захисту прав дітей", – йдеться в проекті постанови.

Документ передбачає утворення Державної служби у справах дітей та внесення відповідних змін до схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабміном через відповідних членів уряду.

Також Міністерству соціальної політики доручили у двомісячний строк підготувати та подати до Кабміну проект Положення про Державну службу у справах дітей, а Фонду державного майна – вирішити питання розміщення Держслужби.


За матеріалами: Новини сьогодні
19-01-2022
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1491

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]