Головна » 2024 » Січень » 1 » Для туристів Венеція ввела додаткові обмеження

Для туристів Венеція ввела додаткові обмеження

Венеція оголосила, що обмежить туристичні пішохідні групи до 25 осіб і заборонить використання гучномовців в рамках своєї останньої спроби боротьби з масовим туризмом. Про це повідомляє CNN.

Нові правила, спрямовані на подальше обмеження туристичної діяльності в місті, набудуть чинності в історичному центрі, а також на островах Мурано, Бурано і Торчелло в червні 2024 року.

"Групи не можуть перевищувати 25 осіб, тобто половину пасажирів туристичного автобуса. Також буде заборонено використання гучномовців, які можуть викликати плутанину і безлад", - йдеться в повідомленні міськради Венеції.

Туристам буде заборонено зупинятися на вузьких вулицях, на мостах або в підземних переходах.

Перед тим, як почати діяти, рішення має пройти процедуру затвердження міською радою.

Радник з питань безпеки Елізабетта Пеше описала нововведення як "важливий захід, спрямований на поліпшення управління групами", а також "сприяння сталому туризму і гарантування захисту та безпеки міста".

Венеціанські музеї вже обмежують групи до 25 осіб.

Радник з питань туризму Сімоне Вентуріні заявила, що цей крок є частиною ширшої системи заходів, спрямованих на покращення управління туризмом у Венеції, досягнення кращого балансу між потребами мешканців та відвідувачів міста.

ЮНЕСКО закликала італійський уряд "забезпечити максимальну відданість" вирішенню "давніх проблем" міста, оскільки Венеція вже багато років бореться з надмірною кількістю відвідувачів і наслідками зміни клімату.

12 вересня влада італійської Венеції запропонувала ввести для відвідувачів плату 5 євро за перебування один день у місті.


За матеріалами: Новини сьогодні
01-01-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1645

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]