Головна » 2016 » Квітень » 21 » Добровільно звільнитися Москаль пропонує службовцям з двома громадянствами. Інакше "нацькує" журналістів

Добровільно звільнитися Москаль пропонує службовцям з двома громадянствами. Інакше "нацькує" журналістів

 Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль пропонує всім державним службовцям, які мають подвійне громадянство, звільнитися з роботи до 1 травня. Про це повідомляє у четвер, 21 квітня, прес-служба Закарпатської ОДА.

У своєму зверненні Москаль посилається на набуття чинності з 1 травня закону "Про державну службу" в новій редакції.

"Згідно зі ст.84 закону – підставами для припинення державної служби у зв’язку з втратами права на державну службу або його обмеженнями є набуття державним службовцем громадянства іншої держави", – зазначає Москаль.

"У випадку набуття громадянства іншої держави особа, яка призначила даного державного службовця, повинна негайно звільнити його у триденний термін з дня настання або встановлення факту", - додає він.

"Тому закликаю тих державних службовців, котрі, крім українського, набули громадянство іншої держави, добровільно звільнитися з роботи за власним бажанням ще до вступу закону в силу, тобто до 1 травня цього року", – заявляє голова ОДА.

Губернатор пообіцяв, що в такому разі обласна державна адміністрація не афішуватиме факту подвійного громадянства в цих осіб.

У разі виявлення факту подвійного, потрійного і т.д. громадянства після 1 травня держслужбовець буде звільнений із роботи публічно із залученням засобів масової інформації, зазначив Москаль.

Дія закону "Про державну службу України" в новій редакції не поширюється на сільські, селищні, міські, обласні ради та їхніх керівників, котрі, згідно із законом, не будуть державними службовцями. Крім того, дія закону не поширюється на службовців, котрі працюють в органах державної влади, наголосив губернатор.

Зазначимо, в лютому ЗМІ писали, що майже 94 тис. жителів Закарпаття отримали громадянство Угорщини за спрощеною процедурою.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила Закон "Про державну службу" 10 грудня 2015 року.


За матеріалами: Новини сьогодні
ТОП:
21-04-2016
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1714

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]