Головна » 2023 » Січень » 26 » Експерт пояснив, кого набирають до піхоти - мобілізація в Україні

Експерт пояснив, кого набирають до піхоти - мобілізація в Україні

Людина повинна мати хороше здоров'я і фізичну підготовку.

Військовий експерт Олег Жданов розповів, яка обирають чоловіків під час мобілізації для набору до піхоти. Головною вимогою є хороша фізична підготовка.

"Вік може бути і 40+. Але людина повинна мати хороше здоров'я і фізичну підготовку. Всі інші навички здобудуться", – наголосив експерт.

За його словами, важливим аспектом також є стійка психіка у військових. Він зазначив, що тренінги щодо стійкості у стресовій ситуації є частиною програми бойової підготовки штурмовиків будь-якої армії світу.

Мобілізація в Україні: що треба знати

З моменту початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року, в нашій країні діє воєнний стан та оголошено все-загальну мобілізацію.

22 січня 2023 року президент України Володимир Зеленський заявив, що військове керівництво повинно створити резерви особового складу Сил оборони України. Він зазначив, що не може розкрити подробиць мобілізаційних процесів, але Ставка Верховного Головнокомандувача ухвалила відповідні рішення.

Юрист-волонтер Владислав Зайцев пояснив, що в українському законодавстві немає переліку місць, де можуть вручати повістки, тому це може проводитися представниками військкомату де завгодно.

Водночас адвокат Олександр Заруцький зауважив, що повістку повинні вручати у руки людині, яка в ній зазначена. Тому наліпити документ на двері й вважати це отриманням людиною незаконно.


За матеріалами: Новини сьогодні
26-01-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1201

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]