Головна » 2021 » Лютий » 12 » Як самостійно вибрати акумулятор для ноутбука?

Як самостійно вибрати акумулятор для ноутбука?

вибір акумулятор ноутбук

Як самостійно вибрати акумулятор для ноутбука?

Рано чи пізно трапляється так, що акумулятор у вашого ноутбука починає погано тримати заряд або перестає працювати зовсім. У цій статті ми допоможемо вам розібратися, як правильно підібрати акумулятор для ноутбука і продовжити його працездатність.

Акумуляторні батареї для ноутбуків підбираються відповідно до рекомендацій виробника. Якщо ви не хочете самостійно вибрати батарею, ви можете довіритися професіоналом, або спробувати вибрати самостійно. Але якщо підібрати неправильно - ноутбук може вийти з ладу. Перше, на що вам треба звернути увагу - модель і P / N (партномер) рідного акумулятора, цю інформацію можна знайти на його наклейці з маркуванням. Це маркування допоможе вам вибрати з безлічі батарей ту, яка ідеально підійде для вашої моделі ноутбука. Отже, з маркуванням розібралися, а тепер пройдемося по основних характеристиках, які необхідно враховувати при виборі батареї для ноутбука.

Тип акумулятора

На більшості сучасних ноутбуків використовуються літій-іонні акумулятори, а продукція Apple комплектується сучасними літій-полімерними батареями. У старіших моделях використовувалися нікель-кадмієві та нікель-металогідридні акумулятори, тепер такі акумулятори зустріти досить складно.

Ємність

Ключовий параметр, від якого залежить тривалість автономної роботи. Чим вище ємність, тим вона більше. Цей параметр вимірюється: в міліампер / часах, на батареях зазвичай вказуються обидва значення. Ви можете підібрати батарею аналогічну вашій або збільшеної місткості. Найбільш популярними вважаються ємності від 5200 мА * ч.

Кількість відсіків

В акумуляторної батареї знаходяться кілька відсік. При більшій кількості таких окремих елементів акумулятор буде більш ємним, для тривалої роботи ноутбука без необхідності підзарядки. У комплектацію основної частини ноутбуків входять батареї з 6 відсіками. Хоча деякі ноутбуки виробляються з акумуляторами більшої ємності - зокрема, 9-12 відсіків.

Напруга

Різниця в напрузі не повинна перевищувати 0,5 В, тому сумісними вважаються батареї з напругою 10,8 В і 11,1 В або 14,4 В і 14,8 В. Батареї комплектуються модулем корекції напруги, але він не повинен бути перевантаженим. Не варто забувати, що крім внутрішніх характеристик, батареї повинні відповідати один одному за розміром, інакше встановити їх просто не вийде.

А щоб ваш новенький акумулятор служив довго і надійно, рекомендується:

  • Не вмикати в електричну мережу ноутбук, поки батарея не потребує зарядки. Оскільки вона буде перебувати в постійному режимі заряду і розряду, що прискорить її знос;
  • Якщо Ви користуєтеся ноутбуком тільки від мережі, знімайте батарею;
  • Якщо батареєю користуєтеся рідко, зберігайте її на 50-75% зарядженої. І раз в два тижні, підключайте до ноутбука, щоб підтримувати її ємність і працездатність в нормі;
  • Не допускайте розряду батареї нижче 10%. Якщо її довго зберігати в такому стані, вона повністю втратить ємність і може заряд вже не взяти.

Тепер ви готові вибрати собі акумулятор для ноутбука, подивитися всі моделі і їх характеристики ви зможете.


За матеріалами: Новини сьогодні
12.02.2021
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1116

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]