Головна » 2023 » Травень » 9 » Кулеба вирушив до Гватемали - історичний візит

Кулеба вирушив до Гватемали - історичний візит

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вирушив з візитом до Гватемали, де візьме участь у Раді міністрів Асоціації Карибських держав. Про це повідомив Кулеба.

"Найкращий спосіб провести День Європи… бути в дорозі до Латинської Америки, щоб відкривати нові горизонти для європейської України", - написав він.

Кулеба на запрошення голови МЗС Гватемали Маріо Букаро Флореса візьме участь у Раді міністрів Асоціації Карибських держав (АКД) та здійснить двосторонній візит.

"Ця подорож історична з трьох причин. Перший в історії візит міністра закордонних справ України до Гватемали. Перша в історії участь в Раді міністрів АКД. Перший за десять років візит глави МЗС України до Латинської Америки", - зазначив він.

Голова МЗС додав, що АКД - це 25 держав Карибського басейну. Це важливий регіон, у якого є значні ресурси та який зацікавлений в українських товарах, досвіді цифровізації уряду та взаємовигідній політичній співпраці в міжнародних організаціях.

Кулеба зазначив, що його візит до Латинської Америки є частиною курсу МЗС на відкриття нових горизонтів для України, українського бізнесу та громадян. Він відкриє нову сторінку відносин України з країнами Латинської Америки та посилить співпрацю з Глобальним півднем.

"Це позиція президента Володимира Зеленського і моя як міністра: ми будемо іти в кожен куточок світу, щоб відкривати нові можливості, просувати українські інтереси, збільшувати підтримку для нашої держави та економіки", - додав він.

Нагадаємо, Україна розраховує залучити до формули миру якомога більшу кількість країн, у тому ж числі представників Латинської Америки, Африканського континенту, Індії та Китаю.


За матеріалами: Новини сьогодні
09-05-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1264

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]