Головна » 2019 » Грудень » 13 » Легкоатлетичний турнір, присвячений до Дня святого Миколая відбувся у Мукачеві

Легкоатлетичний турнір, присвячений до Дня святого Миколая відбувся у Мукачеві

У Мукачеві відбувся легкоатлетичний турнір, присвячений до Дня святого Миколая

Участь у змаганнях взяли команди з Мукачева, Хуста, Львова та Ужгорода.

Юнаки та дівчата 2008, 2009, 2010 р.н. та молодші визначали сильніших у стрибках на довжину, бігу на 30 метрів та зустрічній естафеті. Вони отримали досвід виступу у турнірі та нові враження від боротьби з суперниками.

Результати змагань:

Біг на 30 метрів (дівчата)

2008 рік народження: І місце – Веліміра Яцола (Ужгород), ІІ місце – Ніколетта Волошин (Мукачево), ІІІ місце – Наталія Вальчук (Львів).

2009 рік народження: І місце – Віра Керецман (Мукачево), ІІ місце – Аліна Іван (Ужгород), ІІІ місце – Марія Яцканич (Ужгород).

2010 рік народження та молодші: І місце – Стелла Бабанська (Мукачево), ІІ місце – Софія Барзул (Хуст), ІІІ місце – Яна Колесник (Ужгород).

Біг на 30 метрів (юнаки)

2008 рік народження: І місце – Сергій Костиря (Мукачево), ІІ місце – Владислав Сірко (Ужгород), ІІІ місце – Олександр Мельниченко (Мукачево).

2009 рік народження: І місце – Степан Людвіг (Мукачево), ІІ місце – Дмитро Кертис (Мукачево), ІІІ місце – Станіслав Голубка (Ужгород).

2010 рік та молодші: І місце – Роман Петрус (Мукачево), ІІ місце – Дмитро Букланов (Мукачево), ІІІ місце – Максим Петрус (Мукачево).

Стрибки у довжину (дівчата)

2008 рік народження: І місце – Веліміра Яцола (Ужгород), ІІ місце – Наталія Вальчук (Львів), ІІІ місце – Олександра Балог (Мукачево).

2009 рік народження: І місце – Віра Керецман (Мукачево), ІІ місце – Аліна Іван (Ужгород), ІІІ місце – Вікторія Юрас (Мукачево).

2010 рік народження та молодші: І місце – Анастасія Куруца (Ужгород), ІІ місце – Яна Колесник (Ужгород), ІІІ місце – Стелла Бабанська (Мукачево).

Стрибки у довжину (юнаки)

2008 рік народження: І місце – Сірко Владислав (Ужгород), ІІ місце – Грабар Богдан (Мукачево), ІІІ місце – Костиря Сергій (Мукачево).

2009 рік народження: І місце – Людвіг Степан (Мукачево), ІІ місце – Глагола Юрій (Мукачево), ІІІ місце – Гінда Володимир (Львів).

2010 рік народження та молодші: І місце – Роман Петрус (Мукачево), ІІ місце – Дмитро Букланов (Мукачево), ІІІ місце – Максим Петрус (Мукачево).

Естафета (4 юнака та 4 дівчини) :

2008 рік народження та молодші: І місце – команда м.Ужгорода; ІІ місце – команда м.Мукачева-1; ІІІ місце – команда м.Мукачева-2.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Варто відзначити величезну організаційну роботу суддівської колегії – тренерів-викладачів СОК ДЮСШ, а саме: Андреасову Л.В., Будкевича Г.Б., Губіна Є.В., Кузнецову Л.М., Панкулич І.В., Паулишинця О.О.

Управління освіти, молоді та спорту м. Мукачево


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.01.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 137

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]