Головна » 2024 » Травень » 24 » Макрон відповів на відмову путіна щодо перемир'я під час Олімпіади - "Важливий момент"

Макрон відповів на відмову путіна щодо перемир'я під час Олімпіади - "Важливий момент"

Емманюель Макрон спіймав володимира путіна на брехні щодо своїх намірів. Французький лідер підкреслив, що не вважає перемир’я "фіналом", але хотів скористатись можливістю.

Президент Франції Емманюель Макрон розкритикував лідера рф володимира путіна за його відмову на пропозицію щодо перемир’я під час Олімпійських ігор. Деталями поділились 23 травня у виданні The Hill.

"Це важливий момент для прояснення, тому що щотижня досі президент путін заявляв, що готовий до миру", — заявив він в ефірі CNBC.

Французький лідер підкреслив, що путін отримав конкретну пропозицію щодо миру і відхилив її.

"Тому для всіх у світі зрозуміло, що він вирішив почати свою війну, і він не готовий до миру", — зауважив Макрон.

Олімпійські ігри розпочнуться 26 липня у Франції. Політик наполягав на перемир’ї як давній традиції Олімпіади. Він пояснив, що хотів використати змагання для досягнення мирного прогресу та "максимізації рівня тиску на тих, хто вирішив почати війну". Також, з його слів, Олімпійські ігри можуть стати "дуже хорошою можливістю" для покращення комунікації з Китаєм і спільних мирних зусиль.

"Дивіться, перемир'я для мене не фінал. Стійкий мир — це фінал. Але я вважаю, що дуже важливо… використовувати це вікно", — наголосив Макрон.

Зазначається, що пропозицію відкинули і росія, і Україна. путін при цьому згадав, що російським партнерам офіційно заборонено брати участь у змаганнях. Вони можуть змагатись, але лише під нейтральним прапором.

Нагадаємо, заяву щодо олімпійського перемир’я президент Франції Емманюель Макрон зробив 15 квітня. Він також виразив сподівання, що припиняться бої між Ізраїлем і ХАМАСом. Олімпійські ігри проходитимуть з 26 липня по 11 серпня у Парижі.

У Мінспорту України 22 травня повідомили, що вже розробили рекомендації для спортсменів на час Олімпіади. У міністерстві не виключають, що рф використає своїх громадян для пропагандистської операції.


За матеріалами: Новини сьогодні
24-05-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1536

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]