Головна » 2022 » March » 14 » Міністр економіки Німеччини - ми обіцяли Україні захист від Росії, але не хотіли бачити її в НАТО

Міністр економіки Німеччини - ми обіцяли Україні захист від Росії, але не хотіли бачити її в НАТО

24 лютого 2022 року РФ вторглася в незалежну Україну. Європа і НАТО припустилися помилки щодо України, не даючи їй стати членом НАТО. Про це заявив міністр економіки Німеччини Роберт Хабек в інтерв'ю Frankfurter Allgemeine.

"Для Європи, для НАТО, для заходу було помилкою тримати відкриті двері для України та разом з тим говорити: вам туди не можна. Це дратує. Україна відчувала себе в пастці між двох вогнів. З одного боку, її заохочують працювати в напрямку демократії та свободи й дивитися на захід, з іншого боку, їй не дозволяли приєднатися. Ми обіцяли захист від Росії, але не хотіли бачити Україну як партнера НАТО; ми засудили анексію Криму як порушення міжнародного права, але побудували "Північний потік-2"; ми хотіли, щоб Україна захищала себе – і, таким чином, безпеку Європи – але, будь ласка, не за допомогою нашої зброї. Ми повинні визнати, що ми у своїй позиції були непослідовні", - заявив Хабек.

Говорячи про те, чи можна було запобігти війні в Україні, Хабек зазначив: "Якщо зараз подивитися назад, то є багато моментів, які теоретично можна було б зробити по-іншому. Кожен призвів би до іншого сценарію".

Говорячи про те, чи буде виконане прохання України закрити небо, він зазначив: "Німеччина робить те, що може, але з поважних причин утримується від того, щоб стати учасником самої війни. Тоді у нас був би інший сценарій, тоді НАТО і Росія були б у стані війни".

24 лютого 2022 року РФ вторглася в незалежну Україну. Почалися обстріли та бомбардування українських міст. Масово гине мирне населення України.

27 лютого 2022 року з'явилася інформація про те, що Білорусь може оголосити війну Україні.

Станом на 9 березня ООН зафіксувало 1506 випадків загибелі або поранення цивільних осіб в Україні: 549 загиблих і 957 поранених.

Станом на 11 березня 2022 року За підрахунками ООН Україну залишили 2,5 мільйона біженців.

13 березня, в Ірпені Київської області російські окупанти розстріляли кореспондента New York Times, ще один журналіст був поранений.

Станом на 13 березня Росія через санкції втратила доступ до половини своїх золотовалютних резервів.


За матеріалами: Новини сьогодні
14-03-2022
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1423

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]