Головна » 2019 » Грудень » 8 » На Відкритому кубку Південного Кавказу команда айтішників УжНУ стала четвертою

На Відкритому кубку Південного Кавказу команда айтішників УжНУ стала четвертою

  Команда айтішників УжНУ стала четвертою на Відкритому кубку Південного Кавказу

Водночас ужнівець Марк Міхно виборов друге місце в абсолютному заліку.

Переможцем індивідуального туру став студент з Харкова Матвій Асландуков. Серед 72 команд харків’яни – перші, ужгородці – четверті.

З 29 листопада до 3 грудня в місті Тбілісі (Грузія) на базі Університету бізнесу та технологій відбулися міжнародні змагання з програмування «Відкритий кубок Південного Кавказу». На захід зібралися найсильніші студенти й студентські команди Грузії, Вірменії, Азербайджану та двох українських вишів − Ужгородського національного університету та Харківського університету радіоелектроніки.

«Шефом» високоповажного міжнародного турніру був знаний фахівець з олімпіадного програмування Теодор Заркуа.

Українські команди виступали у таких складах: UzhNU_DeadInside (Марк Міхно, Олексій Рубан, Ольга Крамаренко), UzhNU_Auturismo (Михайло Пригара, Артур Сидоран, Ігор Вовк), KhNURE_NRG (Матвій Асландуков, Андрій Шанін) та KhNURE_RandomPeople (Михайло Плотніков, Дмитро Руденко, Антон Гаврашенко).

Змагання відбулися в два тури – індивідуальний та командний.

Індивідуальний етап зібрав 111 учасників.

Тож приємно відзначити, що переможцем індивідуального туру став український студент з Харкова Матвій Асландуков, а друге місце в абсолютному заліку виборов ужнівець Марк Міхно.

У другому (командному) етапі взяли участь 72 команди.

Відзначимо перемогу команди KhNURE_NRG (Матвій Асландуков, Андрій Шанін), яка перед цим виборола Кубок України з програмування під егідою ICPC, та почесне четверте місце в абсолютному заліку команди UzhNU_DeadInside (Марк Міхно, Олексій Рубан, Ольга Крамаренко).

Команди-айтівців Ужгородського університету уже сьомий рік поспіль показують високі результати на змаганнях різного рівня зі спортивного програмування, тим самим створюючи позитивний імідж на міжнародній арені для рідного вишу, Закарпатського регіону та Української держави в цілому.

 Медіацентр УжНУ


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.01.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 198

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]