Головна » 2016 » Липень » 2 » На Закарпатті митна війна: "піджакам"-призовникам вручено повістки

На Закарпатті митна війна: "піджакам"-призовникам вручено повістки

Напередодні 1 липня правоохоронними органами на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС встановлено факт ввезення на територію України однотипних товарів, так званими «піджаками».
За фактом "піджакування" на кордоні на Закарпатті відкрито кримінальне провадження, "піджакам"-призовникам вручено повістки
Зокрема, працівниками Закарпатської митниці ДФС, Служби безпеки України та податкової міліції проведено огляд 10 мікроавтобусів, в яких переміщувались в основному одяг та взуття китайського виробництва. В незаконній оборудці були задіяні близько 90 людей, які в загальному переміщували 4500 кг однотипних товарів.

Правоохоронці зазначають, що використовуючи гуманність частини 1 статті 374 Митного кодексу України недобросовісні громадяни розбивають великі партії товару на 50 кг, а враховуючи, що товар китайського виробництва то його вартість не перевищує 500 євро, після цього переміщують його через кордон та уникають при цьому сплати митних та податкових платежів.

Як відомо, товар єдиною партією прибуває в Європу, транзитом переміщується через митний кордон України, розбивається на малі частини. Також для переміщення таких товарних партій під митним забезпеченням повинні використовуватись вантажні мікроавтобуси. Заїжджаючи на митну території України громадяни декларують, що цей товар вони придбали на ринку в Угорщині, в Ніредьгазі або у Загоні для власного використання. Таким чином ввозяться великі партії товарів на територію України.

Наразі по факту ухилення від сплати податків з використанням незаконних схем відкрито кримінальне провадження.

Крім того, учасникам незаконної схеми, чоловікам призовного віку, безпосередньо на пункті пропуску, вручені повістки до військкомату.

У ДФС Закарпаття наголошують, що участь в незаконних схемах в подальшому буде посилено відслідковуватись, а учасники та організатори будуть притягнуті до відповідальності. Проводитимуться заходи по встановленню фактів та осіб, які ввозять товар на територію України, ухиляються з використанням та зловживанням норми Митного кодексу від сплати податків, запроваджують схеми реалізації товару на внутрішньому ринку держави. Таким чином дії громадян завдають збитків державі. Всі ці факти будуть документуватись і стосовно кожного громадянина будуть вживатись заходи в рамках кримінального законодавства та податкового стягнення податків, зборів та штрафних санкцій, а у випадку ознак кримінального злочину, притягнення до кримінальної відповідальності.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, до "митної війни" на Закарпатті останніми днями підключили ще й так званих "піджаків": масштабний інцидент за участі близько 30-40 мікроавтобусів, якими намагалися ввезти в Україну великі партії контрабандних товарів, стався на КПП "Тиса", де «накручені» «роботодавцями» «піджаки» перекрили пункт пропуску, завдали тілесних ушкоджень представнику правоохоронного органу (за інформацією Закарпаття онлайн – працівнику У СБУ в Закарпатській області) , вигукували погрози та намагалися вчинити самосуд і т.д


За матеріалами: Новини Закарпаття
09.12.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1362

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]