Головна » 2019 » Березень » 18 » На Закарпатті жінки з різних регіонів співпрацюватимуть у сфері мистецтва та комунікацій

На Закарпатті жінки з різних регіонів співпрацюватимуть у сфері мистецтва та комунікацій

Жінки з різних регіонів співпрацюватимуть у сфері мистецтва та комунікацій на Закарпатті

У вівторок, 19 березня, о 13.00 в Ужгородському відбудеться презентація проекту «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» в Закарпатській області. Вже втретє Закарпаття приєднується до областей, де діятиме програма з побудови діалогу серед ВПО та місцевих жителів, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у різних сферах, з акцентом на творчості та блогерству. Йтиметься також про нагальні питання, які постають перед переселенцями на 6-ий рік їхнього перебування на Закарпатті.

Із журналістами зустрінуться:

– Юлія Панченко, координатор проектів ГО «Фундація прав людини»;

– Анжела Бабкіна, Радниця з питань ВПО в Закарпатський області;

– Олена Кондратенко, ГО «Творці країни мрій».

Закарпаття –одна з 8-ми областей, в якій Фундація прав людини розпочинає третю фазу проекту «Голос жінки має силу» (Women Voices Count). У 2015 році почалася масштабна робота над впровадженням Національної програми з соціально-економічного захисту внутрішньо переміщених жінок. Так з’явився проект «Голос жінки має силу» (WomenVoicesCount). Його мета – побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство.

Захід відбудеться о 13.00 у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Запрошуються представники усіх ЗМІ.


За матеріалами: Новини Закарпаття
09.12.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1107

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]