Головна » 2019 » Листопад » 1 » На Закарпатті звели три сонячні електростанції

На Закарпатті звели три сонячні електростанції

Три сонячні електростанції звели на Закарпатті

На Закарпатті завершили будівництво трьох сонячних електростанцій. Про це повідомляє ecotown.com.ua.

Зазначається, що в селі Горбки Закарпатської області звели другі черги СЕС Веряца-1 та СЕС Веряця-2. Друга черга СЕС Веряця-1, що введена в експлуатацію ТОВ «Інтеренерджі» потужністю 1062,6 кВт, складається з майже 4 тисяч сонячних панелей потужністю 275 Вт кожна та 23-х інверторів (інвертор – перетворювач постійного струму в змінний однофазний або багатофазний струм).

Друга черга сонячної електростанції Веряця-2, що реалізована ТОВ «Акванова Гідроресурс» потужністю 1362,9 кВт, налічує майже 5 тисяч модулів. Постачальник панелей для зазначених черг СЕС Веряца-1 та СЕС Веряця-2 – китайська компанія Suzhou Talesun Solar Technologies CO. Постачальник інверторів – Photomates.r.o, що є офіційним представником HUAWEI.

Ще одну сонячну електростанцію потужністю 6,237 МВт звели поблизу с. Шаланки Виноградівського району Закарпатської області. Проєкт реалізований ТОВ «Солар Лайт» за рахунок власних і кредитних коштів. СЕС складається з понад 22 тисяч панелей і займає ділянку площею близько 10 га.

«Станція вироблятиме близько 7 300 000 кВт-годин на рік. Генерація електроенергії з сонячної електростанції підвищить надійність електропостачання в даному регіоні», – зазначає директор ТОВ «Солар Лайт» Ірина Тимченко.

Генеральним підрядником всіх трьох об’єктів виступає ТОВ «Гідроінжинірінг».


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.11.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 134

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]