Головна » 2017 » Лютий » 26 » Напад на місію й захоплення безпілотника делегація США при ОБСЄ засудила

Напад на місію й захоплення безпілотника делегація США при ОБСЄ засудила

Делегація Сполучених Штатів при ОБСЄ засудила напад на Спеціальну моніторингову місію Організації, підкресливши, що спостерігачі повинні мати необмежений доступ до всієї території.

Про це йдеться в офіційній заяві місії, передає Укрінформ.

"Ми приєднуємося до Голови Cпеціальної моніторингової місії ОБСЄ посла Апакана в засудженні нападу на представників СММ ОБСЄ і захопленні їх безпілотного літального апарату підтримуваними Росією сепаратистами", - наголошується в документі.

При цьому американське представництво підкреслило, що Спеціальна моніторингова місія виконує важливу роль у спостереженні за військовими діями і рухом вздовж лінії зіткнення, і її робота допомагає рятувати життя цивільних осіб.

"Представники СММ повинні мати необмежений доступ до всіх ділянок, які вони патрулюють, без погроз і залякування", - йдеться в заяві.

При цьому наголошується, що подібні напади є "прямим викликом колективній волі 57 держав-учасниць, та Мінським угодам".

Як повідомлялося, у п'ятницю в непідконтрольній Україні Ясинуватій, на північ від міста Донецьк патруль СММ намагався запустити БПЛА для того, щоб проконтролювати ймовірний артобстріл Донецької фільтрувальної станції. В цей момент з'явилися озброєні люди, направили на спостерігачів зброю і захопили безпілотник, після чого один із чоловіків відкрив вогонь в напрямку членів СММ ОБСЄ.

У суботу Тристороння контактна група закликала ОРДО провести розслідування інцидентів, пов'язаних з обстрілом беззбройного патруля СММ ОБСЄ і захопленням безпілотника місії.

За даними джерел "Української правди", на засіданні від представників бойовиків вимагали повернути безпілотник, але вони відмовилися це робити.


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.07.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1540

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]