Головна » 2023 » Квітень » 23 » Направити до Тайваню військові кораблі - Боррель закликав ЄС

Направити до Тайваню військові кораблі - Боррель закликав ЄС

Європейські країни повинні направити до Тайванської протоки свої Військово-морські сили, аби забезпечити судноплавство у цьому районі.

Про це заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель.

Він зазначив, що позиція Євросоюзу щодо Тайваню проста та послідовна. Дипломат заявив, що для ЄС існує єдиний Китай, але не за будь-яких умов, і точно не через застосування сили.

Боррель зазначив, що для Європи важливий Тайвань, тому необхідно забезпечити мир у цьому регіоні.

"Європа повинна бути присутня в цьому питанні, яке хвилює нас економічно, комерційно та технологічно. Ось чому я закликаю європейські Військово-морські сили патрулювати Тайванську протоку, щоб продемонструвати відданість Європи свободі судноплавства в цьому надзвичайно важливому районі. Водночас ми маємо бути пильними щодо провокацій і зайвих ставок".

Раніше ЗМІ писали, що Збройні сили Китаю мають намір продемонструвати можливості своєї армії на тлі ситуації навколо Тайваню. Пекін планує провести п’ять військових навчань у різних регіонах.

Також нагадаємо, що есмінець із керованими ракетами USS Milius ВМС Сполучених Штатів у неділю, 16 квітня, пройшов через Тайванську протоку в рамках операції з підтримки свободи судноплавства.


За матеріалами: Новини сьогодні
23-04-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1282

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]