Головна » 2012 » Серпень » 31 » Невідомі літаки все частіше перетинають кордони Закарпаття із ЄС

Невідомі літаки все частіше перетинають кордони Закарпаття із ЄС

Контрабандисти цигарок вигадують все нові способи переправи тютюнових виробів через кордон. Одні тунелі копають, інші використовують пустоти в обшивці автівок, а деякі навіть літаки задіюють для цієї справи. 28 серпня одномоторний літак порушив кордон України з боку Румунії, прикордонники виявили його та намагались перехопити.

Визначивши курс літака, прикордонний наряд сповістив про порушення у підрозділ Мукачівського прикордонного загону. Оперативна група одразу вирушила на пошук місця приземлення одномоторника без розпізнавальних знаків. І хоча літак затримати не вдалось, прикордонники виявили можливих спільників порушника кордону. Білий мікроавтобус знаходився в кількох сотнях метрів від місця посадки і намагався втекти від прикордонників.

Згодом виявили 16 ящиків від цигарок, 10 з них виявилися порожніми, а в шести ще було – 240 блоків цигарок, очевидно, їх не встигли погрузити в літальний апарат, до приїзду прикордонників. Охоронці кордону вважають, що тут діяла добре організована група злочинців, і окрім двох затриманих підозрюваних у полі і пілота літака, був ще мінімум один, що, як кажуть, стояв на «шухері» він і сповістив всю групу про наближення прикордонників. Як наслідок, літак полетів назад в Румунію, а двоє на мікроавтобусі ледь не відірвались від охоронців кордону. Тож зараз справою будуть займатись МВС та СБУ.


За матеріалами: Новини сьогодні
31.08.2012
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 11381

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]