Головна » 2024 » Квітень » 19 » Ознакою ізраїльського повітряного удару в Ірані називають вибухи

Ознакою ізраїльського повітряного удару в Ірані називають вибухи

З Ірану 19 квітня надійшли повідомлення про вибухи в центральному регіоні Ісфахан і про застосування систем протиповітряної оборони поблизу іранської авіабази і ядерного об'єкта.

Американські медіа, зокрема телестанції CNN і CBS News, посилаючись на неназваних посадовців США, кажуть, що Ізраїль завдав повітряних ударів по Ірану через тиждень після небувалої іранської атаки на Ізраїль з застосуванням ракет і дронів.

Ізраїль офіційно не коментує ті повідомлення, хоча раніше ізраїльський уряд дав зрозуміти, що буде відповідати на іранський напад.

Американські часописи New York Times і Washington Post, посилаючись на неназваних ізраїльських представників, пишуть, що Ізраїль атакував цілі в Ірані.

Обмін ударами між Іраном та Ізраїлем викликає велику міжнародну стурбованість загрозою розширення конфлікту на Близькому Сході з ймовірністю втягування більшої кількості країн у можливу відкриту повномасштабну війну.

США та інші країни закликали сторони до стриманості.

Наразі виглядає, що іранські джерела применшують те, що може бути ізраїльськими ударами.

Офіційна іранська інформаційна агенція IRNA пише, що поблизу авіабази в Ісфахані було чутно вибухи протиповітряної оборони і цитує генерала Сіаваша Мігандоста про те, що “повідомлень про пошкодження внаслідок інциденту нема”.

Керівник іранської космічної агенції сказав, що протиповітряна оборона збила кілька дронів.

Іранське телебачення повідомляє, що ситуація в місті Ісфахан і в тому регіоні нормальна.


За матеріалами: Новини сьогодні
19-04-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1564

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]