Головна » 2019 » Листопад » 30 » П'ять нових позашляховиків отримав Чопський прикордонний загін

П'ять нових позашляховиків отримав Чопський прикордонний загін

Чопський прикордонний загін отримав п’ять нових позашляховиків

Сьогодні в управлінні Чопського загону відбулося вручення автомобілів підвищеної прохідності «Renault Duster» керівникам підрозділів охорони державного кордону.

Наразі триває процес реформування Держприкордонслужби за стандартами Євросоюзу та НАТО. Прикордонне відомство є лідером реформування серед силових структур. З метою підвищення ефективності охорони держрубежів та оперативності виконання службових завдань, у першу чергу переозброюються та переоснащуються відділи прикордонної служби. Відтак, у рамках забезпечення ефективної служби прикордонних нарядів, Чопський загін отримав п’ять нових позашляховиків, додатково оснащених сучасними засобами зв’язку.

Після церемонії вручення документів та ключів від автомобілів, а також їх освячення військовим капеланом кросовери вирушили безпосередньо до відділів прикордонної служби «Ужгород» та «Великий Березний». Тут їх застосовуватимуть у службі прикордонних патрулів на гірських ділянках місцевості, повідомляє пресслужба Чопського прикордонного загону.


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.01.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 146

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]