Головна » 2023 » Квітень » 19 » Переказувати пенсії біженцям за кордон дозволив уряд

Переказувати пенсії біженцям за кордон дозволив уряд

Кабмін ухвалив постанову, відповідно до якої пенсіонери-переселенці за кордоном зможуть отримати пенсію шляхом міжнародного переказу через Укрпошту.

Про це повідомляє Мінреінтеграції. Прийнята урядом постанова була розроблена Мінсоцполітики за результатами нарад з обговорення проблемних питань українських громадян, які знайшли тимчасовий прихисток у Польщі.

Зазначається, що вказана категорія пенсіонерів зможе відновити отримання пенсії шляхом надсилання заяви поштою в порядку, визначеному Пенсійним фондом України.

Для отримання пенсії постановою передбачена можливість укладення договорів банківського рахунку з українськими банками. Йдеться про банки, які не мають філій, відділень, представництв у країні проживання пенсіонера, в тому числі банки (необанки), які взагалі не мають власної мережі.

Якщо людина бажає отримувати пенсію через банк, заяву про виплату можна буде подати в електронній формі з використанням засобів кваліфікованого електронного підпису. Це можна буде зробити разом з відкриттям банківського рахунку, без необхідності особистого відвідування банку.

Також за бажанням пенсіонера виплати можна буде отримувати у відділенні пошти (за наявності технічної можливості АТ "Укрпошта" здійснювати переказ коштів у країну перебування).


За матеріалами: Новини сьогодні
19-04-2023
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1266

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]