Головна » 2021 » Липень » 5 » Підвищують рівень цукру в крові ці овочі

Підвищують рівень цукру в крові ці овочі

помідори

При діабеті другого типу вкрай важливим є підтримка стабільного рівня цукру в крові шляхом дотримання певних дієт. Прийнято вважати, що невід’ємною частиною будь-якої здорової дієти є овочі, але деякі продукти з цієї категорії, як з’ясували вчені, можуть підвищувати рівень цукру в крові.

Діабет другого типу свідчить про недостатнє виділення підшлунковою залозою інсуліну або інсулін, який вона виробляє, не засвоюється клітинами. Інсулін являє собою гормон, який регулює рівень цукру в крові. Неконтрольований рівень цукру в крові, в свою чергу, може спровокувати руйнівні наслідки для всіх органів організму.

Безпосередньо на рівень цукру в крові впливає глікемічний індекс продуктів, які споживає людина. За словами доктора Ральфа Абрахама, фахівця з діабету та ендокринології в лікарні короля Едуарда VII, високий глікемічний індекс мають деякі овочі, які багато людей споживають щодня.

Помідори та картопля, як правило, вважаються високим глікемічним індексом, тоді як солодка картопля, яка має більш солодкий смак, має нижчий глікемічний індекс”, – пояснив лікар. При цьому він уточнив, що томати можуть сильно відрізнятися за вмістом цукру, тому необхідно враховувати сорт помідора і ступінь його зрілості.


За матеріалами: Новини сьогодні
ТОП:
05-07-2021
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1282

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]