Головна » 2024 » Січень » 13 » Прем’єр Польщі Туск - не дозволю в моєму уряді будувати позицію на антиукраїнських настроях

Прем’єр Польщі Туск - не дозволю в моєму уряді будувати позицію на антиукраїнських настроях

Наразі не має виникати ніяких сумнівів щодо прихильності до України у той час, коли вона протистоїть російські агресії, а Європа - у відносній безпеці. Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск в інтерв'ю TVN24.

Як розповів Туск, польська партія "Право і Справедливість" в попередньому уряді "намагалася грати на антиукраїнських нотах" в останні місяці виборчої кампанії. Втім, особисто прем'єр не дозволить, щоб в його уряді хтось будував свою позицію на антиукраїнських настроях.

"Тому що, коли йдеться про війну і нашу прихильність, як і всього західного світу, до України в її протистоянні з росією, тут не може бути жодних сумнівів. Україна у війні з росією потребує допомоги від нас і всього світу. Тому що насправді, поки Україна воює з росією, ми у відносній безпеці", - пояснив Туск.

За його словами, в будь-якій ситуації завданням Польщі буде протистояти зневірі, коли мова йде щодо допомоги Україні. У зв'язку з цим він активно працює з європейськими партнерами.

Туск планує "найближчими днями" приїхати до Києва, хоче обговорити з Дудою деталі візиту

Водночас він зауважив, що російська федерація перевела свою економіку на "військові рейки", через що війна може тривати довго.

"Європа повинна відповісти на цей виклик і інвестувати більше грошей, щоб купувати зброю і підвищувати обороноздатність Європи. Ми не можемо вдавати, що нічого не відбувається. У такому питанні, як озброєння і підтримка України у війні, не може бути жодних вагань.
 Для мене це незаперечний факт", - додав він.


За матеріалами: Новини сьогодні
13-01-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1628

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]