Головна » 2019 » Березень » 5 » При застуді - чи варто приймати антибіотики

При застуді - чи варто приймати антибіотики

Чи варто приймати антибіотики при застуді?

 Сезон застуд буквально примушує людей дізнаватися більше про способи лікування, профілактики та інші заходи, що дозволяють боротися з захворюваннями.

За короткий період часу людина встигає перехворіти по три-чотири рази, вона не може зміцнити імунітет і починає страждати від впливу хвороб.

Займатися зміцненням і профілактикою потрібно не тільки в холодну пору року, організм буде відбивати хвороби або легше переносити їх при систематичному прийомі вітамінів або спеціальних речовин, які допомагають стежити за здоров’ям, підтримувати стан людини в тонусі.

Під час хвороби в голову людини приходить безліч ідей для хорошого і швидкого лікування. Найбільш правильним варіантом буде похід в лікарню на огляд до лікаря. Він призначить правильну систему лікування і не забуде розповісти про важливість харчування і режиму сну.

Але багато хто просто починають приймати популярні ліки, у важких випадках купують антибіотики і п’ють їх згідно з інструкцією.

Часто прийом даних лікарських препаратів просто не потрібен і може навіть зашкодити організму. У деяких ситуаціях лікарі справді вдаються до призначення антибіотиків при застуді.

Вони включають його в план лікування у випадку, якщо стан пацієнта залишається стабільно поганим протягом тижня.

Зазвичай таке трапляється, коли до вірусів приєднується інфекція з бактеріями. Її здолати зможуть лише протимікробні препарати. Їх призначенням повинен займатися знаючий фахівець, в аптеці їх зобов’язані продати лише за рецептом.

Не слід приймати антибіотики без сильної необхідності.

Фахівці в області охорони здоров’я впевнені, що безконтрольний прийом даних препаратів є причиною багатьох проблем з травленням, шлунково-кишковим трактом або іншими важливими системами в організмі.

Частий прийом антибіотиків дозволяє виробляти спеціальну стійкість до антимікробних препаратів.

У практиці зустрічалися випадки, коли у людини з’являлася інфекція в організмі, лікарі намагалися впоратися за допомогою антибіотиків, але у них не виходило перемогти її.

Вчені звикли називати такі штами супербактеріями — до їх здібностей відносять швидке поширення і сильний вплив на організм.

В даний момент не існує антибіотиків, здатних впоратися з їх роботою. Тому слід дотримуватися певних правил і не приймати антибіотики без потреби.

Важливо стежити за тривалістю курсу і не забувати ходити на прийоми до лікаря. При застуді не варто займатися фізичною активністю і надавати сильне навантаження на тіло - йому і так нелегко переносити хворобу, а тренування зроблять організму ще гірше.

Потрібно дбати про велику кількість рідини, що надходить в організм. Без неї людині буде складніше справлятися з хворобою — водно-сольовий баланс має бути дотриманий в будь-якому стані.

Зайві контакти з оточуючими так само можуть стати причиною, що впливає на тривалий перебіг хвороби. Не варто піддавати ризику близьких людей і заражати їх.


За матеріалами: Новини Закарпаття
10.12.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1117

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]