Головна » 2023 » Грудень » 13 » Прибув до Норвегії президент України Володимир Зеленський

Прибув до Норвегії президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський після поїздки до США прибув з візитом до Норвегії.

Анонс візиту розмістила пресслужба уряду Норвегії, а ЗМІ вже показали кадри прибуття президентського літака та рух кортежу.

Зеленського у рамках візиту прийме прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре.

Лідери мають обговорити низку питань, зокрема подальшу підтримку для України. Після їхньої зустрічі планується пресконференція.

 "Норвегія продовжить підтримувати Україну у боротьбі, в якій вона захищає себе. Ми надаємо цілеспрямовану довгострокову підтримку Україні у її боротьбі за волю і демократію. Зусилля України важливі для того, щоб убезпечити свободу та безпеку також тут, у Норвегії", – зазначив прем’єр.

"Президент Зеленський також буде присутній на саміті нордичних країн, що проходить в Осло цього ж дня", – зазначають у комюніке. Попереднього разу Зеленський також був присутній на саміті, який тоді проходив у Гельсінкі.

Як повідомляє NRK, також запланована аудієнція у короля Норвегії за присутності усієї королівської родини.

Крім того, Зеленський виступить з промовою у Стортингу, парламенті Норвегії.

Норвегія, як відомо, є однією з учасниць коаліції щодо F-16 для України, а також у партнерстві з Британією сприятиме стратегічному посиленню Військово-морських сил України.

Крім того, країна у співпраці з сусідами купуватиме артилерійські снаряди для України, а також регулярно надає кошти на гуманітарну допомогу.


За матеріалами: Новини сьогодні
13-12-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1601

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]