Головна » 2024 » Червень » 22 » Принижуватись перед Китаєм окупанти продовжують: тепер готові продати стратегічну територію

Принижуватись перед Китаєм окупанти продовжують: тепер готові продати стратегічну територію

росія готова продати річку Китаю для виходу до Японського моря.

Відповідно до повідомлень впливового азіатського видання Nikkei Asia, окупанти можуть піти на безпрецедентний крок – продати Китаю прикордонну річку Туманну, що означатиме надання Пекіну прямого виходу до Японського моря.

Це рішення викликає серйозне занепокоєння з боку Токіо через потенційні загрози національній безпеці.

У спільній заяві за підсумками нещодавнього російсько-китайського саміту сторони зафіксували намір розпочати "конструктивний діалог" річкою Туманною з Північною Кореєю.

За інформацією Nikkei Asia, плани Пекіна припускають знос 7-метрової дамби і розширення русла річки в її нижній течії.

Ця ініціатива є наочним свідченням зростання економічної та політичної залежності окупантів від Китаю через західні санкції, запроваджені через повномасштабне вторгнення в Україну.

Експортні постачання енергоресурсів у КНР зросли з початку війни, а рф дедалі більше покладається на китайську продукцію в секторах електроніки, автомобіле-будування тощо. - частка імпорту з Піднебесної досягла 37% у 2023 році.

Крім посилення співпраці з КНР, москва також зміцнює зв'язки з Північною Кореєю як ще одним ізгоєм на міжнародній арені.


За матеріалами: Новини сьогодні
22-06-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1362

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]