Головна » 2023 » Вересень » 23 » Про наближення менопаузи можуть говорити ці симптоми

Про наближення менопаузи можуть говорити ці симптоми

Жінки стикаються з сухістю очей і сльозотечею, болючими відчуттями в грудях, небажаними волосками на обличчі, серцебиттям. Всі ці симптоми – знак підготовки організму до входження в менопаузу.

Для багатьох жінок менопауза починається у віці 51-53 років, але ці цифри вносять корективи індивідуальні особливості і спадковість. Симптоми, що сигналять про наближення менопаузи, можуть з’явитися за три-чотири роки до її старту.

Хворобливість в грудях. До хворобливості молочних залоз в період пременопаузи ведуть гормональні коливання. Переживати з цього приводу особливо не потрібно, але щоб не страждати від болісних роздумів, жінкам буде корисно відвідати лікаря.

Сухість очей і сльозотеча. І знову грає свою «фатальну» роль зміна гормонального балансу в жіночому організмі – саме гормони провокують проблеми з очима, відчуття сухості і дискомфорту. Щоб компенсувати навантаження на органи зору організм час від часу включає режим сльозотечі, причому сльози можуть з’явитися в самий несподіваний момент.


За матеріалами: Новини сьогодні
23-09-2023
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1520

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]