Головна » 2016 » Лютий » 10 » Про реформу школи розповів Квіт

Про реформу школи розповів Квіт

Міністерство освіти і науки України працює і працюватиме над реформами. Про це 9 лютого заявив міністр освіти і науки Сергій Квіт, повідомляє Урядовий портал.

"МОН активно працює над законодавчою базою освіти і науки. За останні роки фінансування на освіту і науку збільшилося. Зокрема, порівняно з 2013 роком, кошти на наукові дослідження, які здійснюються у сфері управління МОН, збільшено на 40%. Державне замовлення для вищих навчальних закладів зросло на 17%, а для коледжів і технікумів - на 38%. Освітня субвенція для шкіл збільшена майже на мільярд гривень, а фінансування ЗНО - на 16%, що дозволило переоснастити Український центр оцінювання якості освіти і успішно готуватися до нової вступної кампанії", - йдеться у повідомленні.

За словами очільника відомства, уряд уперше виділив 650 мільйонів гривень на придбання шкільних автобусів. Торік тендер на придбання автобусів не відбувся, оскільки заявку на участь подав лише один його учасник, однак кошти, призначені на ці автобуси, були закладені в освітню субвенцію на цей рік.

За словами Квіта, шкільні автобуси надзвичайно важливі для виконання програми опорних шкіл, яка є центральною на цей рік. Йдеться про створення належної мережі шкіл, і в контексті прийняття нового базового закону "Про освіту" відбуватиметься перехід до так званої "профільної школи".

"Кожне найменше село буде мати початкову школу. Водночас в усіх регіонах будуть створюватися опорні школи з належним обладнанням кабінетів, з кваліфікованим кадровим складом", - додав міністр.

Міністр повідомив: на створення опорних шкіл Уряд уже заклав у бюджеті 200 мільйонів гривень, а на придбання обладнання для кабінетів фізики торік надано 100 мільйонів. Окрім того, Міністерство співпрацює з багатьма міжнародними інвесторами з питання оснащення та створення опорних шкіл.

Нагадаємо, раніше Квіт заявляв, що в 2016 році Україна перейде на 12-річну середню освіту.


За матеріалами: Новини Закарпаття
18.02.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1538

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]