Головна » 2023 » Вересень » 2 » Про запуск нового сайту з інформацією про НЛО оголосив Пентагон

Про запуск нового сайту з інформацією про НЛО оголосив Пентагон

Міністерство оборони США готується запустити сайт, на якому громадськості буде надано розсекречену інформацію про непізнані літаючі об’єкти, включно з фотографіями та відео, цитує федеральну владу New York Post.

Портал стане офіційним ресурсом для відомостей, що публікуються Управлінням із вирішення аномалій (All-domain Anomaly Resolution Office або AARO) — це новий підрозділ Пентагону, заснований у липні 2022 року. Управлінню доручено аналіз повідомлень про аномальні явища (unidentified anomalous phenomenon або UAP) у небі над США.

Сайт використовуватимуть як універсальне сховище всієї загальнодоступної інформації, що стосується AARO і UAP, зазначено у пресрелізі Міністерства оборони США.

Управління регулярно оновлюватиме сайт, повідомляючи про свої останні заходи і результати в міру того, як нова інформація виявиться «очищеною для публічного поширення».

Наразі портал все ще перебуває на стадії розробки, проте у Пентагоні запланували його запуск на осінь. У відомстві наголосили на своїй «прихильності прозорості з американським народом у роботі AARO» щодо UAP.

На сайті користувачі зможуть переглядати розсекречені фотографії та відео UAP, а також читати звіти про спостереження. Коли сайт AARO запрацює, він також матиме інструмент, який дасть змогу колишнім урядовим службовцям США, військовослужбовцям і підрядникам, які мають відомості про програми або діяльність американського уряду, подавати звіти про НЛО.

Управління отримало повідомлення про більш ніж 800 спостережень UAP за останні 30 років. Однак тільки від 2% до 5% вважалися «можливо дійсно аномальними», розповів директор AARO Шон Кілпатрік.

Суспільний інтерес до непізнаних аномальних явищ різко зріс після того, як високопоставлений співробітник розвідки Девід Груш заявив, що влада США приховує докази позаземного життя, але водночас не надав жодних доказів, даючи свідчення перед Конгресом.

2021 року Пентагон випустив звіт щодо 143-х випадків зустрічі з непізнаними повітряними явищами, які військові не можуть пояснити. Міністерство оборони зізналося, що такі об’єкти демонстрували незвичайні польотні характеристики або інші властивості, які неможливо пояснити без «нових наукових проривів». Відомство організувало спеціальну комісію з непізнаних повітряних явищ, яка вивчила свідоцтва про зустрічі з НЛО в період з 2004 по 2021 роки.


За матеріалами: Новини сьогодні
02-09-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1470

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]