Головна » 2024 » Лютий » 26 » Про зміну механізму доплат військовослужбовцям повідомили у Міноборони

Про зміну механізму доплат військовослужбовцям повідомили у Міноборони

Міноборони планує внести зміни до системи доплат військовослужбовцям за виконання бойових завдань. Про це повідомила заступник міністра оборони Наталія Калмикова у Верховній Раді.

Наголошено, що роботу проводить група фахівців Міністерства оборони, Департаменту соціального забезпечення та служби персоналу та Генерального штабу з метою визначення категорій військових, які одержують різні види доплат. Перед ними постає завдання створити новий механізм оплати за бойові операції.

Наталія Калмикова зазначила, що відповідні зміни внесуть до постанови Кабміну, яка регулює не лише нарахування доплат для військових ЗСУ, а й для всіх структур сектору безпеки та оборони, які захищають нашу державу.

Нагадаємо, що уряд ухвалив постанову, яка регулює нарахування щомісячних доплат для правоохоронців, військовослужбовців та рятувальників. Вказано, що силовики, які задіяні в обороні, мають отримувати по 30 тисяч гривень доплати.

Командири військових частин можуть розраховувати на 50 тис. грн. на місяць додатково до окладу. Учасники бойових дій, які виконують завдання на лінії зіткнення, одержують по 100 тис. грн доплати. Курсанти та строковики також отримують грошове забезпечення – по 2,4 тис. грн та 6 тис. грн відповідно.

У 2024 році понад половину всього держбюджету буде спрямовано на забезпечення оборони та безпеки. Йдеться про 1,69 трлн грн. 2023-го сума була більшою – 2 трлн грн.

У січні 2024 року грошове утримання військовослужбовців зайняло 57,4 млрд грн. Це майже вдвічі менше, ніж у грудні 2023 року (107,8 млрд грн).


За матеріалами: Новини сьогодні
26-02-2024
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1463

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]