Головна » 2024 » Лютий » 6 » Продукти для поліпшення роботи головного мозку назвали вчені

Продукти для поліпшення роботи головного мозку назвали вчені

Італійські та японські вчені назвали три суперпродукти, які значно поліпшують роботу головного мозку. Їх вживання здатне запобігти погіршенню когнітивних функцій у літніх людей.

Першим називають какао, так як його плоди ефективно захищають клітини мозку від запальних процесів, поряд з цим поліпшується циркуляція крові. Даний компонент відповідає за підтримку когнітивних функцій і покращує пам’ять.

Далі слідує виноград, так як в ньому міститься ресвератрол. Названа речовина пригнічує вільні радикали, які є нестабільними молекулами і провокують процес окислення в мозку, в результаті приводить до ослаблення когнітивних функцій. Запобігає утворенню тромбів і зменшується рівень шкідливого холестерину.

Третім суперпродуктом називають зелений чай. Люди середнього і старшого віку, щодня вживають напій з нього, володіють краще організованими областями мозку в порівнянні з тими, хто його уникає.

Позитивний вплив зеленого чаю на сегменти мозку проявляється також в активізації когнітивних функцій і поліпшенні їх якості. У названому напої міститься з’єднання епігаллокатехін-3-галлат, який стабілізує роботу головного мозку.


За матеріалами: Новини сьогодні
06-02-2024
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1488

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]