Головна » 2023 » Червень » 9 » Провели спільні військові навчання США, Японія та Філіппіни

Провели спільні військові навчання США, Японія та Філіппіни

Кораблі берегової охорони США, Японії та Філіппін у вівторок завершили навчання "PCG-JCG-USCG KAAGAPAY 2023" у водах поблизу Південно-Китайського моря, що тривали тиждень. Про це повідомила Берегова охорона Філіппін на своєму сайті.

За словами речника берегової охорони Філіппін комодора Арманда Баліло, журналісти стали свідками навчань, які відпрацьовували сценарій перехоплення підозрюваного у перевезенні зброї масового ураження.

Берегова охорона США задіяла куттер Stratton типу Legend, Японія виділила для навчань корабель Akitsushima. Філіппінську берегову охорону представляли судна Melchora Aquino, Gabriela Silang та Boracay.

За повідомленням Берегової охорони США, Stratton проводить навчання в регіоні з метою обміну досвідом у сфері пошуково-рятувальних робіт і правоохоронної діяльності.

«Ця перша тристороння взаємодія між береговими охоронами цих країн надасть неоціненні можливості для зміцнення глобального морського управління за допомогою професійних обмінів і спільних операцій», – заявив на початку навчань американський капітан Брайан Краутлер.

Раніше повідомлялося, що 3 червня, у Таллінні розпочалися найбільші цього року навчання в Балтійському морі Baltops 23.


За матеріалами: Новини сьогодні
09-06-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1485

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]