Головна » 2023 » Серпень » 30 » росію накрила потужна повінь - Далекий Схід йде під воду

росію накрила потужна повінь - Далекий Схід йде під воду

У постраждалих районах запровадили режим надзвичайної ситуації. Приморський край в росії буквально йде під воду. Регіон накрили сильні зливи, які тривають вже не один день.

За даними місцевих ЗМІ й Телеграм-каналів, потужні потоки води руйнують мости і дороги, а багато населених пунктів виявилися відрізаними від цивілізації.

Тільки за останні кілька днів в Приморському краї випала місячна норма опадів. Через опади близько 70 тисяч людей залишилися без електрики. Пішоходів змивало прямо під машини, а з дитячих садків довелося евакуювати дітей.

Через стихію в регіоні ввели режим надзвичайної ситуації федерального характеру. Місцева влада каже, що збиток від потопу вже перевищує 7 млрд рублів.

Повінь в Примор'ї - що відомо

Буквально два тижні тому Приморський край вже страждав від "великої води". Тоді за ніч випала практично місячна норма опадів, що призвело до прориву дамби в Усурійську.

В результаті стихії затопило десятки будівель, а вулицями в прямому сенсі "плавали" будинки. Також сильно підтопило місто Спаськ-Дальній - там у росіян назбиралося води в будинках "по пояс". Місцеві жителі розповідали, що вулицями "дрейфували" холодильники разом з іншою побутовою технікою.


За матеріалами: Новини сьогодні
30-08-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1463

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]