Головна » 2016 » Серпень » 6 » Серед 7 чудес України Хуст на першому місці

Серед 7 чудес України Хуст на першому місці

За цей час було всяке: за Хуст, який, між іншим, єдиний із Закарпатських міст є учасником проекту, і не приймалися голоси, і результати волевиявлення блокувалися і лічильник «відкручували» хакери…

Утім, наразі місто над Тисою продовжує лідирувати із (на 2 серня) 7,369 голосів. На другому місці Біла Церква (6,885 голосів), на третьому – Галич (6,594 голосів). Усього учасниками голосування є 21 місто, інформує mediakhust.net.

Слід зазначити, у вересні Хуст готується до презентації населеного пункту. Місто відвідають організатори, які ознайомляться з культурною і духовною спадщиною нашого краю. – Столиця Карпатської України зі славною історією, крім славнозвісної Долини нарцисів, справді має що показати гостям. Точну дату презентації Хуста ще не визначено, однак це буде у вересні, – розповів газеті «Наш Хуст» Хустський міський голова Володимир Кащук.

Голосування ж триватиме до 25 вересня. Переможців буде визначено 27 вересня. При цьому на 50 відсотків враховуватимуться результати волевиявлення громадськості, а на 50 відсотків – за вердиктом журі.


За матеріалами: Новини Закарпаття
23.08.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1564

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]