Головна » 2021 » Серпень » 29 » Швейцарія дасть Україні кредит на закупівлю своїх електричок

Швейцарія дасть Україні кредит на закупівлю своїх електричок

електропоїзд Stadler швейцарія

В Офісі президента Зеленського українська та швейцарська сторони підписали меморандум, який передбачає виділення Україні 500 мільйонів євро підуть на розвиток залізничного транспорту.

Як повідомляє ОП, у випадку зі Швейцарією це вперше на державному рівні залучається експортне фінансування, яке буде спрямовано на розвиток залізничного транспорту України, зокрема оновлення парку потягів. Меморандум про взаєморозуміння підписано між Міністерством інфраструктури України, АТ «Укрзалізниця» та компаніями Stadler CIS AG, Stadler Rail AG (Швейцарія) і Швейцарським агентством зі страхування експортних ризиків SERV. Кошти підуть на закупівлю електропоїздів Stadler для проекту City Express, та будівництва заводу для випуску електричок в Україні. Всього у межах співпраці зі Stadler заплановано закупити 30 приміських електропоїздів виробництва цієї компанії для Києва, ще 30 будуть розподілені між Харковом і Дніпром.

Також в меморандумі йдеться про 20 нових регіональних електропоїздів і 10 електропотягів далекого сполучення виробництва Stadler для оновлення рухомого складу «Укрзалізниці».

Раніше повідомлялося, що «Укрзалізниця» почала тестувати новий швейцарський електропоїзд Stadler FLIRT. Потяги такого класу планують використовувати на маршрутах приміського сполучення в рамках реалізації проєкту City Express в Києві, Дніпрі, Харкові.

Компанія «Укрзалізниця» спільно з фахівцями Hyundai Rotem повернули на маршрут електропоїзд Hyundai Rotem. У березні він потрапив в аварію, ремонт складу обійшовся в 67 млн ​​гривень і був закінчений достроково.

Міністр інфраструктури Олександр Кубрак і в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишин відвідали Крюківський вагонобудівний завод і перевірили хід виконання контракту на поставку 100 нових пасажирських вагонів.

19 серпня на Центральному залізничному вокзалі в Києві відкрився туристично-інформаційний центр (ТІЦ) VISIT Ukraine, який повинен зробити ваші подорожі більш зручними і цікавими.


За матеріалами: Новини сьогодні
29-08-2021
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1207

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]